SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak ettiğiniz herşey burada

Mitsubishi Heavy markasında 100’den fazla farklı klima modeli bulunuyor. Klima ürün gamında duvar tipleri, ticari tip klimalar (Kaset tipi, salon tipi, yer/tavan tipi, kanallı tip), VRF (Değişken debili klimalar) gibi mekânın büyüklüğüne ve ihtiyacına uygun seçenekler sunuyor.

0232 245 51 61 müşteri danışma hattı ile çalışma saatleri içerisinde tüm yurt genelinde hizmet vermekteyiz.

Klima cihazı konut, işyeri vb. kapalı alanlardan dış ortama, dış ortamdan kapalı alanlara konfor amaçlı olarak ısı transferi yapmaktadır. Sistemin 2 ana parçası vardır. İç ortamda ısı alışverişi yapan iç ünite ve dış ortamda ısı alışverişi yapan dış ünitedir. Bu iki ünite arasında gaz akışını ve sinyal alışverişini sağlayan bakır boru ve elektrik tesisatı bulunur. İki ayrı birimden oluşan bu sisteme split sistem denmektedir.

VRF sistem, yani Variable Refrigerant Flow (Değişken Soğutucu Debili Sistem), günümüz akıllı binalarının ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirilen; bir dış ünite ile gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği direkt genleşmeli klima sistemleridir. VRF klima sistemleri; ofisler, alışveriş merkezleri , lüks apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteler gibi birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır.

Eşlik İklimlendirme Sistemleri

Adres: İnönü Cd. No:372/B Hatay – İZMİR
  • GSM.: 0507 356 42 34
  • Tel.: 0232 245 51 61
  • Fax.: 0232 231 89 70
  • Email: info@eslikklima.com
KAPAT